خانه / هواده اسپلش / فروش پمپ هواده اسپلش

فروش پمپ هواده اسپلش

آب مهمترین عامل برای پرورش ماهی و میگو میباشد. پرواضح است که بدون آب پرورش آبزیان امکانپذیر نیست. عوامل مهم دیگری هم در پرورش ماهی نقش دارند که یکی از عوامل مهم، اکسیژن موجود در آب میباشد. اگر اکسیژن لازم برای آبزی تامین نشود پرورش را تا حدودی مختل میکند این اختلال ممکن است رشد ماهی یا میگو را به تعویق انداخته و زمان پرورش را افزایش دهد در نتیجه سود نهایی پرورش کمتر میبشود. حتی ممکن است کمبود اکسیژن در بعضی مواقع به تلفات بی انجامد که باعث ضرر مالی برای پرورش دهنده میشود.
برای رفع این مشکل و تامین اکسیژن لازم برای استخرها میتوان از دستگاه های هواده نظیر اسپلش استفاده کرد. دستگاه هواده اسپلش با بهم زدن آب استخر باعث خنک تر شدن آب شده و همچین باعث افزایش اکسیژن آب میشود. پمپ هواده اسپلش سطوح آب را شکسته و باعث تخلیه شدن گازهای سطح استخر میشود و اکسیژن موجود در هوا را با آب مخلوط کرده و بخشی از اکسیژن آب را تامین میکند.
دستگاه های متنوع دیگری هم برای هوادهی استخرهای پرورش ماهی وجود دارد که هر کدام از این هواده ها عملکرد بخصوصی دارند. ازجمله این هواده ها میتوان به دستگاه های زیر اشاره کرد:
۱٫ دستگاه هواده پدل ویل
۲٫ دستگاه هواده سوپر فورس
۳٫ دستگاه هواده سوپر اسپلش
۴٫ دستگاه هواده ایرجت و…
فروش پمپ هواده اسپلش با توان های مختلف و کلیه تجهیزات هواده بصورت مستقیم از کارخانه امکانپذیر و قابل ارسال برای مشتری میباشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و خرید تجهیزات آبزی پروری با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

پمپ هواده اسپلش

قیمت ارزانترین پمپ هواده اسپلش

پمپ هواده عمودی چیست؟ همانطور که میدانید پمپ هواده اسپلش یا پمپ هواده عمودی یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام