خانه / دستگاه درام فیلتر / قیمت خرید انواع درام فیلتر پرورش ماهی

قیمت خرید انواع درام فیلتر پرورش ماهی

یکی از مهمترین عوامل در پرورش آبزیان داشتن آب کافی و مناسب میباشد. مزارع زیادی در مناطق مختلف کشور وجود دارد که با مشکل کم آبی مواجه هستند و این امر مشکلات زیادی را برای پرورش دهندگان ماهی بوجود می آورد. برای حل این معضل میتوانیم از دستگاههایی که در پرورش کمک میکنند استفاده کنیم. درام فیلتر یکی از دستگاه هایی میباشد که با این هدف درحال تولید است. هدف اصلی استفاده از درام فیلتر در مزارع پرورش ماهی استفاده مجدد از آب استخر و صرفه جویی در هزینه تولید میباشد.
درام فیلتر رسوبات و دفعیات داخل آب را گرفته و آب را بصورت سالم و تمیز برای استفاده مجدد وارد استخر های پرورش ماهی میکند. با این کار میشود میزان تراکم پرورش را بالا برد و سود پرورش در یک دوره را به میزان قابل توجهی افزایش داد.
فروش درام فیلتر با برندهای مختلف در بازار انجام میشود. فروش ویژه انواع دستگاه درام فیلتر با ظرفیت های مختلف و بصورت سفارشی در این مجموعه تولید و به بازار عرضه میشود.

دستگاه درام فیلتر

در این مجموعه درام فیلتیر و دیگر تجهیزات پرورش ماهی از قبیل: اسپلش، سوپر اسپلش، ایرجت، فورس، سوپر فورس، پدل ویل و دیگر هواده ها در حال تولید و عرضه به بازار داخل و خارج کشور میباشد. فروش عمده تجهیزات آبزی پروری با قیمت کارخانه و با بالاترین کیفیت عرضه میشود. جهت استعلام قیمت و خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده عمده درام فیلتر

تولید کننده عمده دستگاه درام فیلتر آبزیان

با توجه به مشکل کم آبی در کشور صنعت پرورش ماهی دچار اختلال خواهد شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام