خانه / دستگاه هواده پدل ویل / قیمت عرضه انواع هواده پدل ویل پرورش میگو

قیمت عرضه انواع هواده پدل ویل پرورش میگو

با توجه رسیدن فصل گرما و گرم شدن هوا استخرهای پرورش ماهی نیاز شدیدی به دستگاه های هواده دارند. چون هر چه دمای هوا و دمای آب بالا رود اکسیژن محلول در آب کمتر میشود و این مساله ممکن است بسیار خطرناک باشد. معمولا در این مواقع باید تدبیری اندیشید تا دمای آب استخر را تا حد امکان پایین بیاوریم. عموما برای این کار از تجهیزات هواده کمک میگیریم، یکی از این تجهیزات هواده که برای حل این مشکل میتواند به پرورش دهنده کمک کند دستگاه هواده پدل ویل میباشد. دستگاه پدل ویل مانند پره های یک توربین آبی عمل میکند، به این صورت که با چرخش پره های دستگاه، آب به چرخش در آمده و با به هم زدن آن لایه های مختلف آب که از نظر دمایی متغیر هستند را به تعادل دمایی میرساند.
همانطور که میدانید آب داخل استخر را میتوان به چندین لایه با دماهای مختلف تقسیم بندی کرد. معمولا لایه های بالایی استخر به دلیل در معرض تابش آفتاب بودن، نسبت به لایه های زیرین گرمتر میباشند که با هم زدن آب توسط دستگاه پدل ویل قابل تنظیم میباشد. یکی از مزیت های دستگاه پدل ویل جریان ساز بودن این دستگاه است. جریان سازی در استخر یکی از روش های عالی برای هوادهی میباشد. جریان سازی آب باعث شاداب شدن آبزی در استخر شده و این امر باعث رشد خوب ماهی و میگو میشود. از مزیت های دیگر پدل ویل میتوان به عملکرد خوب آن در آبهای کم عمق استخرها اشاره کرد. امروزه دستگاه هواده پدل ویل کاربرد فراوانی در مزارع گرمابی نظیر مزارع پرورش کپور و پرورش میگو دارد. استفاده از دستگاه پدل ویل و دیگر تجهیزات آبزی پروری مانند دستگاه هواده اسپلش، دستگاه سوپرفورس، دستگاه هواده ایرجت، دستگاه ونچوری و… امکان افزایش تراکم تولید را برای پرورش دهنده فراهم میکند و میتواند حاشیه سود بیشتری در یک دوره پرورش برای تولید کننده داشته باشد. دستگاه هواده پدل ویل در انواع مختلفی عرضه میشود. پدل ویل در مدل های 4 پره، 6 پره، 12 پره و بالاتر در حال عرضه به بازار برای مصرف در صنعت پرورش ماهی میباشد. عرضه این دستگاه صرفا برای پرورش مزارع گرمابی نیست. به تازگی بسیاری از پرورش دهندگان سردابی (پرورش ماهی قزل آلا) از پدل ویل جهت هوادهی در مزارع خود استفاده کرده اند و نتیجه خوبی از این دستگاه گرفته اند. با توجه به تنوع دستگاه پدل ویل قیمت آن در بازار نیز متنوع میباشد. این تنوع قیمت به خلیلی از آیتم ها بستگی دارد. مواردی نظیر کیفیت، مدل، و…
پرورش دهندگان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عملکرد دستگاه و همچنین مشاوره رایگان برای انتخاب دستگاه متناسب با مزرعه مورد نظر میتوانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام