خانه / غذاده اتوماتیک / قیمت فروش دستگاه غذاده اتوماتیک در بازار

قیمت فروش دستگاه غذاده اتوماتیک در بازار

دستگاه غذاده اتوماتيك برای مزارعی که مشکل تامین نیروی انسانی دارند بسیار کارآمد است. غذادهی ماهی معمولا باید بموقع و سر ساعت انجام گیرد تا استرس کمتری به ماهی وارد شود. وقتی غذادهی ماهیان بصورت نامنظم صورت گیرد باعث افزایش استرس ماهی میشود چون ماهی همیشه انتظار غذا داشته و اگر غذا بموقع و به میزان لازم به آبزی داده نشود موجب افزایش استرس شده و در نتیجه زمان رشد ماهی به دلیل این مساله به تعویق خواهد افتاد.
دستگاه غذاده اتوماتیک وسیله مناسبی برای این کار میباشد. چون غذاده اتومات قابلیت برنامه ریزی داشته و در زمان مشخص میتوان به ماهیان غذا داد. در ضمن میزان غذادهی توسط غذاده اتوماتیک قابل تنظیم بوده و میزان پرت غذا توسط نیروی انسانی را تا حد قابل توجهی کاهش میدهد. یکی دیگر از قابلیت های دستگاه غذاده اتوماتیک، استفاده همزمان چند غذاده اتومات با یک تابلو فرمان میباشد. البته قابل ذکر است که این دستگاه بصورت مجزا نیز قابل نصب میباشد. دستگاه غذاده اتوماتیک دارای مخازن 50 و 80 کیلویی بوده که برای چند روز غذادهی کفایت میکند.
دستگاه غذاده اتوماتیک در بازار با مشخصات مختلفی قابل عرضه میباشد. قیمت فروش دستگاه غذاده اتوماتیک با توجه به کیفیت و نوع دستگاه متغیر میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت دستگاه غذاده اتوماتیک و همچنین کلیه تجهیزات آبزی پروری با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام