خانه / دستگاه هواده سوپر اسپلش / قیمت فروش دستگاه هواده سوپر اسپلش کشور

قیمت فروش دستگاه هواده سوپر اسپلش کشور

هوادهی در استخرهای پرورش آبزیان چیست و چه مقدار تاثیر گذار است؟

هوادهی در استخرهای پرورش ماهی یک روش مکانیکی برای حل کردن هوا در آب جهت اکسیژن رسانی به آبزی شمار می رود.
این امر مهم با افزایش سطح تماس بین آب و هوا بدست می آید. در طبیعت با عملکرد باد و امواج در آبهای ساکن پشت سدها، دریاچه ها، دریاها و اقیانوس ها رخ می دهد. همینطور به وسیله ی حرکت جریان آب و سرعت و ریزش آب در چشمه ها و رودخانه ها و کانال های با شیب مناسب، عمل هوادهی انجام میگیرد .
افزایش سطح تماس ببن آب و هوا باعث حل شدن مقادیر بسیاری از هوا در داخل آب می شود و از طرف دیگر به انتقال گازهای مضر از آب به داخل هوا کمک می کند.
فرق دستگاه سوپر اسپلش با هواده اسپلش معمولی در این است که ميتواند گازهای مضر و پساب ها را حتی از عمق چهار متری استخرها تخليه نموده و اكسيژن رسانی را تا عميق ترين قسمتهای استخر تا 3 برابر بيشتر از دستگاه های موجود در بازار انجام دهد كه در نتيجه علاوه بر همسان سازی دمای آب به واسطه ی مكش از عمق و شكستن لايه های حرارتی به خصوص در فصول گرم باعث كاهش بيماری و افزايش تراكم توليد در واحد سطح و سودآوری بيشتر در مزارع میشود.
دستگاه های هواده در بازار تهران و دیگر شهرها با قیمتهای متفاوتی عرضه میشوند یکی از دلایل اختلاف قیمت این محصول در بازار کشور تفاوت در کیفیت آن است.
قیمت عمده دستگاه هواده سوپر اسپلش و دستگاه های هواده مشابه قابل عرضه در این سایت نسبت به شرکتهای ارائه دهنده این نوع محصولات بسیار مناسب تر و ارزانتر بوده و دلیل این اختلاف قیمت بخاطر تولیدات صفر تا صد تجهیزات پرورش ماهی در این مجموعه میباشد.
پرورش دهندگان عزیز جهت مشاوره و استعلام قیمت محصولات با کارشناسان ما در تماس باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام