خانه / غذاده اتوماتیک / نمایندگی فروش دستگاه غذاده اتوماتیک

نمایندگی فروش دستگاه غذاده اتوماتیک

غذادهی به ماهیان یکی از مهمترین کارهای روزانه در یک مجموعه پرورش ماهی میباشد. عموما غذا دادن به ماهیان داخل استخر بصورت دستی انجام میگیرد. یکی از نکات مهم در امر غذادهی زمان غذادهی است. اگر غذادهی سر ساعت و بطور منظم انجام گیرد تاثیر مثبت بیشتری در رشد ماهیان دارد. دستگاه غذاده اتوماتیک یکی از وسایلی است که کاربرد فراوانی در صنعت آبزی پروری دارد و با استفاده از دستگاه غذاده اتوماتیک نظم غذا دادن به آبزی را میتوان به درستی تتظیم کرد. چرا که عموما عدم نظم لازم نیروی انسانی در کارها باعث مختل شدن بخشی از کار میشود. قابل ذکر است اگر غذا دادن به ماهیان در طول روز بطور نامنظم انجام گیرد باعث استرس ماهی شده و استرس زیاد از رشد بموقع ماهی جلوگیری میکند.
با استفاده از غذا ده اتوماتیک براحتی میتوان نظم غذا دادن به آبزیان و حتی میزان غذادهی را به درستی مدیریت کرد تا از هزینه ای اضافه جلوگیری نمود.
نمایندگیهای فروش تجهیزات پرورش ماهی و حتی پرورش دهندگان محترم جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه غذاده اتومات و کلیه تجهیزات آبزی پروری از طریق راه های ارتباطی زیر میتوانند با ما در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام