فروش تجهیزات ماهی
خانه / دستگاه درام فیلتر / تولید کننده عمده دستگاه درام فیلتر آبزیان

تولید کننده عمده دستگاه درام فیلتر آبزیان

با توجه به مشکل کم آبی در کشور صنعت پرورش ماهی دچار اختلال خواهد شد. چون آب یکی از مهمترین عوامل مورد نیاز برای پرورش آبزیان میباشد. برای حل مشکل کم آبی در این صنعت میتوان از تجهیزات متعددی در این حوزه کمک گرفت و تا حد زیادی مشکل کم آبی را حل کرد. دستگاه درام فیلتر آبزیان یکی از دستگاه هایی است که میتوان با استفاده از آن در مزارع پرورش ماهی مشکل کم آبی را حل کنیم.

کاربرد دستگاه درام فیلتر

پس از غذادهی دفعیات ماهی افزایش می یابد و باعث آلوده شدن آب استخر میشود. در ضمن غذای اضافه در استخر هم در کف استخر ته نشین شده و پس از فاسد شدن تولید گاز میکند و در نتیجه اکسیژن آب را کم میکند که ممکن است منجر به تلفات آبزی شود.
با کمک گرفتن از درام فیلتر آبزیان میتوان رسوبات و جامدات معلق در آب را گرفته و آب موجود در استخر را برای استفاده مجدد احیا کرد.

دستگاه درام فیلتر آبزیان

تولید عمده دستگاه درام فیلتر آبزیان

تولید عمده دستگاه درام فیلتر آبزیان در داخل و خارج از کشور برای حوزه پرورش آبزیان بصورت تخصصی در حال انجام و قابل عرضه میباشد.
درام فیلتر در کارخانجات داخلی با کیفیت رقابتی با نمونه های مشابه خارجی و با قیمت مناسب در حال تولید و عرضه به بازار است.
تولید و فروش عمده دستگاه درام فیلتر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در مجموعه تولیدی کاسپین تجهیز در حال انجام است و به بازار عرضه میشود. پرورش دهندگان محترم برای تهیه و خرید این محصول جهت صرفه جویی در هزینه ها و همچنین افزایش تراکم تولید میتوانند با کارشناس فروش ما در تماس باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

درام فیلتر ماهی

درام فیلتر ماهی از تجهیزات پرورش ماهی

درام فیلتر ماهی از تجهیزات پرورش ماهی توسط شرکت های داخلی و خارجی برای انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروش تجهیزات آبزی پروری