خریدار اسپلش پرورش ماهی به صورت عمده

خریدار اسپلش پرورش ماهی کیست؟فرد پرورش دهنده ماهی می داند که اکسیژن مورد نیاز ماهی ها در استخر تنها با مجاورت هوا تامین نمی شود و باید دستگاه های کمک کننده ای برای این منظور تهیه نماید به همین دلیل خریدار اسپلش پرورش ماهی می شود.

خریدار اسپلش پرورش ماهی تمامی جوانب استخر و شیلات خود را می سنجد و سپس اقدام به خرید اسپلش می کند تا بتواند اکسیژن مورد نیاز ماهی های در حال پرورش را تامین کند.

اسپلش پرورش ماهی

خریدار اسپلش پرورش ماهی

در استخرهای پرورش ماهی تجهیزات بسیاری به کار گرفته می شود تا کار پرورش به خوبی و درستی انجام بگیرد؛ یکی از این تجهیزات و ابزار که بسیار هم مهم می باشد اسپلش می باشد.

اسپلش دستگاه هوادهی است که اکسیژن مورد نیاز درون استخرها را تامین میکند.

کار دستگاه اسپلش به این صورت است که با چرخش در سطح آب استخر می تواند آب و هوا را باهم مخلوط کند و علاوه بر تامین اکسیژن به این کمک کند تا دمای آب در تمامی نقاط یکسان باشد و غذایی که برای ماهی وارد استخر می شود به طور یکنواخت پخش شود و دسترسی ماهی به آن راحت باشد.

خریدار اسپلش پرورش ماهی

فرد خریدار اسپلش پرورش ماهی برای این که بتواند دستگاهی مطمئن و دارای ضمانت را خریداری کند باید به نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر رجوع کرده و طبق اندازه ی استخر و دیگر فاکتورهای قابل توجه محصول مورد نظر خود را خریداری کند.

البته اگر دسترسی به این مراکز دشوار بود، هستند سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند و علاوه بر فروش محصول با کیفیت، مشاورانی نیز دارند که امر خرید را برای فرد خریدار اسپلش پرورش ماهی راحت می کند.

خریدار اسپلش پرورش ماهی باید فاکتورهایی برا انتخابی دقیق در نظر بگیرد و ویژگی های دستگاه اسپلش را به خوبی بشناسد.

خرید عمده این محصول می تواند برای شما که خریدار هستید کاهش قیمت چشمگیری را در بر داشته باشد.

ویژگی های اسپلش پرورش ماهی

خریدار اسپلش پرورش ماهی

اسپلش پرورش ماهی دستگاهی مهم و حیاطی برای شیلات و استخر می باشد و باید دقیق انتخاب شود، جنس و کیفیت این محصول بسیار حائز اهمیت می باشد.

دور موتور اسپلش
قدرت اسپلش
ظرفیت آبدهی اسپلش
میزان اختلاط اکسژن
وزن دستگاه

مواردی که ذکر شد عواملی هستند که باید در خرید اسپلش به آن ها دقت کرد و طبق اندازه استخر و عوامل محیطی شیلات آن را انتخاب کرد؛ چرا که اسپلش پرورش ماهی یکی از قطعات مهم در مزارع پروش ماهی می‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما