فروش تجهیزات ماهی
خانه / هواده اسپلش / خرید بدون واسطه انواع هواده توربو اسپلش در کشور

خرید بدون واسطه انواع هواده توربو اسپلش در کشور

انواع هواده توربو اسپلش را از سایت ما خریداری نمایید. این دستگاه ها مورد نیاز کسانی است که به حرفه پرورش ماهی مشغول هستند و می خواهند در این مسیر به موفقیت بسیاری دست یابند.

دستگاه هواده توربو یکی از قدرتمند ترین دستگاه هایی است می تواند به شما عزیزان در امر پرورش ماهیان باکیفیت و بزرگ کمک شایانی نماید. این دستگاه یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی است که به بازار آمده و تاکنون توانسته کارایی بسیار خوبی داشته باشد و به کسانی که در امر پرورش ماهیان و آبزیان هستند کمک بسیاری نموده و به کسب و کار آن ها رونق خاصی ببخشد.

قطب فروش انواع هواده توربو اسپلش

انواع هواده توربو اسپلش

بهترین دستگاه های هواده توربو اسپلش را از سایت ما که یکی از بزرگ ترین قطب های فروش این دستگاه در ایران است تهیه نمایید.

این دستگاه می تواند با انجام دادن عمل پاشش آب، شرایط بسیار خوب و مناسبی را برای انتقال دادن اکسیژن به آب به وجود آورد. نوع موتوری که در این دستگاه به کار رفته است زمینی است و به همین جهت اگر این دستگاه دچار آسیبی شد می توان به راحتی آن را تعمیر نمود و از استهلاک بسیار کمی نیز برخوردار است.

قیمت مرغوب ترین هواده توربو اسپلش

دستگاه های هواده توربو اسپلس که در این سایت برای شما ارائه شده اند، دارای بهترین کیفیت هستند و شما می توانید با قیمت بسیار مناسب آن ها را خریداری نموده و در حرفه خود مورد استفاده قرار دهید.

خصوصیات دستگاه هواده توربو:

  • هوادهی بسیار عالی
  • استهلاک بسیار کم
  • قیمت مناسب و ارزان
  • نصب و تعمیر آسان

فروش فوق العاده انواع هواده توربو اسپلش

انواع هواده توربو اسپلش

انواع دستگاه هواده اسپلش به صورت اینترنتی از طریق سایت ما در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، کافی ست محصول خود را انتخاب کرده و سفارش دهید، ما آن را در اسرع وقت به شما تحویل می دهیم.

شایان ذکر است که دستگاه هواده توربو اسپلش دارای یک سبد محافظ می باشد که از ماهیانی که ممکن است به این دستگاه نزدیک شوند محافظت می نماید و از آسیب دیدن آن ها ممانعت می کند.

همچنین این دستگاه می تواند برای استخرهایی که دارای عمق ۴۰ سانتی متر به بالا هستند کاربردهای فراوانی داشته باشد. این دستگاه عمل پاشش آب را با دقت بسیار زیادی انجام می دهد و به این شکل می تواند از پاشیدن آب به لبه استخر جلوگیری به عمل آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش دستگاه اسپلش درجه یک در بازار

دستگاه اسپلش با فواره کردن آب می تواند گاز های مضر مانند دی اکسید کربن را از سطح استخر تخلیه نماید. دستگاه هواده اسپلش مزایای زیادی دارد که از جمله آن می توان ب

فروش تجهیزات آبزی پروری