فروش تجهیزات ماهی
خانه / اسپلش پرورش ماهی / سایت خرید اسپلش پرورش ماهی

سایت خرید اسپلش پرورش ماهی

خرید اسپلش پرورش ماهی باید به اندازه استخر، محیط پرورش و خیلی فاکتورهای دیگر توجه کرد تا بتوان خرید آسان را انتخاب نموده و از سایت های آنلاین محصول خود را سفارش دهیم.

خرید اسپلش پرورش ماهی یکی از کارهای مهم در راه اندازی مزارع پرورش ماهی می باشد که باید با دقت بسیار زیادی انجام شود تا از خسارت و تلفات ماهی های در حال پرورش جلوگیری کند.

اسپلش پرورش ماهی

خرید اسپلش پرورش ماهی

مراکز بزرگ پرورش ماهی برای تامین اکسیژن استخرها که با عمق های متفاوت حفر شده اند نیاز به دستگاه های کمک کننده دارد؛ یکی از این دستگاه ها اسپلش می باشد که نوعی دستگاه هوادهی می باشد.

کارایی این دستگاه جبران کمبود اکسیژن برای ماهی ها می باشد؛ به گونه ای که با حرکات چرخشی و ایجاد فواره در آب باعث می شود تا آب ارتباط نزدیک تری با هوا بگیرد و به راحتی باهم ترکیب شوند و همین ترکیب روند اکسیژن سازی را انجام دهد.

اسپلش ها با هم متفاوت می‌باشند که این تفاوت در نوع کارایی آن‌ها باهم تاثیر می‌گذارد.

این تفاوت ها را می‌توان از مواردی چون: دور موتور، قدرت، ظرفیت آبدهی، میزان اختلاط اکسیژن، وزن دستگاه و… شناخت و طبق فاکتورهای موجود برای انتخاب محصول دست به کار شد.

کارایی اسپلش

همانطور که گفته شد اسپلش دستگاهی است که فرآیند هوادهی را انجام می دهد و از دیگر کارایی آن می شود موارد زیر را نام برد.

اکسیژن سازی(مهمترین کاربرد اسپلش)
پخش کردن غذای ماهی به طور یکنواخت در تمامی استخر
ایجاد دمای ثابت در تمامی نقاط استخر

این موارد از ابتدایی ترین کارایی دستگاه اسپلش بود؛ البته همین کارهای ابتدایی از مهمترین بخش های مزارع پرورش ماهی را تشکیل می دهد و از خسارات ناشی از تلفات ماهی بر اثر اکسیژن و بی غذایی جلوگیری می کند.

خرید اسپلش پرورش ماهی

خرید اسپلش پرورش ماهی

برای خرید اسپلش پرورش ماهی باید نکات بسیاری را در نظر بگیرید تا بتوانید خریدی موفق داشته باشید و اگر از این نکات و این حرفه سر رشته ای ندارید می توانید به سایت های فعال در فضای مجازی سری بزنید و از مشاورانی که در این سایت ها حضور دارند کمک بگیرید.

کار خرید اسپلش پرورش ماهی بسیار حساس بوده و باید با دقت بسیاری از مراکز معتبر انجام شود.

خرید اسپلش پرورش ماهی باید به گونه ای باشد که ضمانت نامه هم نیز به همراه خود داشته باشد تا برای تعمیر و طول عمر بیشتر دستگاه دچار مشکل نشوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

نرخ روز اسپلش پرورش ماهی

نرخ روز اسپلش پرورش ماهی در تهران

با توجه به نوسانات قیمت اسپلش، آگاهی از نرخ روز اسپلش پرورش ماهی در تهران، …

فروش تجهیزات آبزی پروری