فروشندگان دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

فروشندگان دستگاه غذاده اتوماتیک میگو این محصول را در اختیار همه قرار می دهند. کارایی دستگاه غذاده بسیار زیاد است. عرضه کننده دستگاه این محصول را در اختیار همه قرار می دهند. مشخصات دستگاه غذاده اتوماتیک میگو را می توان به موارد زیر خلاصه کرد. این دستگاه پیشرفتی نوین در صنعت پرورش آبزیان می باشد که قادر است به صورت اتوماتیک به تغذیه آبزیان موجود در استخرهای پرورش میگو بپردازد.

 فروشندگان دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

کارایی دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

کارایی دستگاه غذاده اتوماتیک میگو ابعاد مخزن غذا در این دستگاه ها بسیار متنوع است و به ابعاد استخر مورد نظر بستگی دارد. با استفاده از این دستگاه ها می توان چند صد هزار میگو را در فواصل زمانی قابل تنظیم به صورت ایده آل تغذیه کرد.

استفاده از این دستگاه در استخرهای پرورش میگو باعث می‌شود تا از غذا دادن بیش از حد به میگو ها خودداری شده و متناسب با میزان مصرف آنها به آنها غذا داده شود زیرا این دستگاه قادر است در مساحتی بسیار بالا غذا را پخش کند و از پخش غذا در مساحت محدود جلوگیری به عمل آورد.

این دستگاه به طور معمول باید در مرکز استخر نصب شود و فاصله آن از سطح آب قابل تنظیم است و هرچه این فاصله بیشتر باشد شعاع پخش غذا افزایش می‌یابد و کنترل آن به تجربه مسئول استخر بستگی دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه پخش غذا به صورت یکپارچه در مساحت استخر می باشد که از تجمع غذا در مساحتهای کم و نشست آن به کف استخر جلوگیری می کند.

نشست غذا ها به کف استخر می تواند با افزایش مواد آلی در بستر و کاهش اکسیژن منجر به کاهش رشد میگوها شود. این دستگاه اتوماتیک کاملاً قابل کنترل است و معمولاً بر روی یک پایه چوبی نصب می‌شود که ارتفاع این پایه چوبی شعاع پخش غذا را تعیین می کند. بهتر از این دستگاه در محلی راه‌اندازی شود که از دستگاه هواده فاصله کافی را داشته باشد زیرا دستگاه هواده ممکن است غذاها را به نقاط دور پرت کند

عرضه کننده دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

عرضه کننده دستگاه غذاده اتوماتیک میگو شرکت های زیادی در زمینه تولید و تجهیزات دستگاه های مختص به آبزیان، از جمله میگو، فعالیت دارند. یکی از این دستگاه های کاربردی، دستگاه غذا ده اتوماتیک می باشد که نقش بسزایی در تغذیه آبزیان دارند.

برای خرید دستگاه، نیاز به مراجعه حضوری نیست، از طریق سایت های اینترنتی فروش این دستگاه ها، به راحتی می توانید، با مشاوران فروش تماس بگیرید و دستگاه را، در محل مورد نظر دریافت کنید. در سایت های مرکز پخش غذاده، انواع مدل دستگاه با ویژگی ها و کارآیی آنها، گذاشته شده است، کافی است با مشاوره و بررسی منطقه مورد استفاده دستگاه، به راحتی آن را با ضمانت فروش، خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما