فروش تجهیزات ماهی
خانه / اسپلش پرورش ماهی / فروش دستگاه اسپلش پرورش ماهی

فروش دستگاه اسپلش پرورش ماهی

فروش دستگاه اسپلش که یکی از پرکاربردترین هواده های پرورش ماهی بشمار می رود از طریق سایت آبزی پرور بصورت فروش اینترنتی امکان پذیر می باشد. هواده اسپلش با توجه به عملکرد خاصی که دارد نسبت به دیگر هواده ها متمایز بوده و عموما در اکثر مزارع قابل استفاده است.

فروش دستگاه اسپلش

 

نقش تجهیزات هواده در پرورش ماهی

در حوزه پرورش ماهی و میگو، تجهیزات هواده نقش بسزایی در پرورش دارند. چون امروزه با توجه به محدود بودن آب و همینطور هزینه های بالا بیشتر تولید کنندگان تمایل دارند تا در یک دوره تراکم بیشتری از ماهی در استخر پرورش دهند. یکی از نیازهای مهم آبزی در داخل آب، میزان اکسیژن به اندازه کافی است.

انواع مختلفی از تجهیزات هواده در پرورش ماهی کاربرد دارند که به شرح زیر است:

  • دستگاه هواده اسپلش
  • دستگاه هواده سوپر فورس
  • دستگاه هواده ایرجت
  • دستگاه هواده پدل ویل
  • دستگاه هواده ونچوری
  • دستگاه هواده بلوئر یا ساید چنل

فروش دستگاه اسپلش بصورت اینترنتی

فروش دستگاه اسپلش با توجه به پر کاربرد بودن آن از طریق همین سایت بصورت مستقیم و بدون دخالت واسطه امکان پذیر بوده و شما با ثبت سفارش بصورت اینترنتی و تلفنی میتوانید خرید کنید که قابل ارسال به تمام نقاط کشور می باشد.

هواده اسپلش چگونه کار میکند؟

دستگاه هواده اسپلش با فواره کردن و پرتاب آب حباب هایی ایجاد میکند که اکسیژن موجود در هوا را با آب مخلوط میکند. در ضمن دستگاه هواده اسپلش با شکستن سطح آب گازهای مضر در لایه های بالایی آب را آزاد میکند و اکسیژن بیشتری برای ماهی تامین میشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سفارش باکیفیت ترین دستگاه های اسپلش موجود در کشور

برای سفارش با کیفیت ترین دستگاه های اسپلش موجود در کشور باید به تولید کنندگان معتبر و صاحب نام مراجعه کرد حال ممکن است دسترسی به سازنده برای کسی وجود نداشته باش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروش تجهیزات آبزی پروری