قیمت عرضه انواع هواده پدل ویل پرورش میگو

هواده پدل ویل با رسیدن فصل گرما یکی از نیازهای مهم استخرهای پرورش ماهی و میگو میباشد. چون هر چه دمای هوا و دمای آب بالا رود اکسیژن محلول در آب کمتر میشود و این مساله ممکن است بسیار خطرناک باشد. معمولا در این مواقع باید تدبیری اندیشید تا دمای آب استخر را تا حد امکان پایین بیاوریم. عموما برای این کار از تجهیزات هواده کمک میگیریم، یکی از این تجهیزات هواده، دستگاه هواده پدل ویل میباشد.

 

قیمت انواع هواده پدل ویل

همانطور که میدانید آب داخل استخر را میتوان به چندین لایه با دماهای مختلف تقسیم بندی کرد. معمولا لایه های بالایی استخر به دلیل در معرض تابش آفتاب بودن، نسبت به لایه های زیرین گرمتر میباشند که با هم زدن آب توسط دستگاه پدل ویل قابل تنظیم میباشد.

مزایای دستگاه هواده پدل ویل

 • میزان هوادهی بسیار بالا
 • جریان سازی آب در استخر
 • متعادل سازی دمای آب استخر
 • عدم گل آلودگی در آبهای کم عمق
 • مصرف برق پایین
 • راندمان و بازدهی بالا نسبت به دیگر هواده ها

میزان هوادهی هواده پدل ویل

هواده پدل ویل پرورش ماهی و میگو بواسطه داشتن پره های متعدد روی دستگاه باعث میشود تا حجم بیشتری از آب استخر را به چرخش در آورد و همین امر موجب میشود تا میزان اکسیژن زیادی وارد استخر کند.

جریان سازی بالای آب در استخر

یکی دیگر از مزیت های دستگاه هواده پدل ویل جریان ساز بودن این هواساز است. جریان سازی در استخر یکی از روش های عالی برایرشد خوب ماهی و میگو میشود.

خنک کردن آب استخر در هوای گرم

بواسطه بهم زدن آب توسط پره های هواده پدل ویل اتفاق می افتد.

عدم گل آلودگی در آب کم عمق

از مزیت های دیگر پدل ویل میتوان به عملکرد خوب آن در آبهای کم عمق استخرها اشاره کرد. دستگاه پدل ویل بدلیل شناور بودن روی آب و هم زدن سطح بالایی آب توسط پره های دستگاه آب استخر را گل آلود نمیکند. به همین خاطر دستگاه هواده پدل ویل کاربرد فراوانی در مزارع گرمابی پرورش کپور و پرورش میگو دارد.

مصرف برق پایین دستگاه

دستگاه های پدل ویل مجموعه آبزی پرور به دلیل بهره گرفتن از تکونولوژی جدید در دستگاه یعنی عدم استفاده از گیربکس بسیار کم مصرف میباشد. استفاده از چرخ دنده بجای گیربکس بر روی محور چرخنده پدل ویل و همچنین نصب موتور سه فاز با قدرت 4 اسب موجب مصرف بهینه برق در این هواده شده است.

تنوع در قیمت و مدل های پدل ویل

دستگاه هواده پدل ویل در انواع مختلفی عرضه میشود. پدل ویل در مدل های 4 پره، 6 پره، 12 پره و بالاتر در حال عرضه به بازار برای مصرف در صنعت پرورش میگو و ماهی میباشد. با توجه به تنوع مدل دستگاه های پدل ویل قیمت آن در بازار نیز متنوع میباشد. این تنوع قیمت به خیلی از آیتم ها بستگی دارد. مواردی نظیر کیفیت، مدل، و…

کاربرد دستگاه پدل ویل در پرورش ماهی قزل آلا

عرضه این دستگاه صرفا برای پرورش مزارع گرمابی نیست. به تازگی بسیاری از پرورش دهندگان سردابی (پرورش ماهی قزل آلا) از پدل ویل جهت هوادهی در مزارع خود استفاده کرده اند و نتیجه خوبی از این دستگاه گرفته اند.

تنوع عرضه انواع هواده پرورش ماهی و میگو از طریق سایت آبزی پرور

 1. دستگاه هواده سوپر اسپلش
 2. دستگاه هواده اسپلش
 3. دستگاه هواده ایرجت
 4. دستگاه هواده سوپرفورس
 5. دستگاه هواده فورس
 6. دستگاه هواده ونچوری

پرورش دهندگان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عملکرد دستگاه و همچنین مشاوره رایگان برای انتخاب دستگاه متناسب با مزرعه مورد نظر میتوانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما