مرجع خرید غذاده اتوماتیک پرتابی

در پرورش انواع آبزیان مانند ماهی و میگو یکی از موارد که بسیار حائز اهمیت است غذادهی به این موجودات است به طوری که با ریختن غذا بر آب اکسیژن مورد نیاز حیوانات کم نشود و با تغذیه آنها مرتب و در زمان مخصوص انجام گیرد.

خوشبختانه در کشور تولیدکنندگان موفق وجود دارند که در تولید انواع دستگاه های غذاده اتوماتیک پرتابی فعالیت دارند‌. این تولیدکنندگان خود مرجع معتبر خرید انواع دستگاههای پرورش آبزیان نیز هستند.

مرجع خرید غذاده اتوماتیک پرتابی

بررسی کیفیت غذاده اتوماتیک پرتابی

بررسی کیفیت غذاده اتوماتیک پرتابی

شاید برای شما نیز جالب باشد که کیفیت غذاده اتوماتیک پرتابی چیست و چگونگی کاران به چه شکل است که ما در اینجا برای شما به صورت مختصر توضیحاتی ارائه می دهیم. با توجه به اینکه نحوه غذادهی تاثیر بسیار زیادی در میزان ضریب تبدیل،رشد و سلامت ماهی دارد لذا اگر در یک سیستم آبزی پروری ، غذادهی به طور منظم و با استفاده از روش های صحیح صورت گیرد در نهایت محصولی با کمترین اختلاف سایز خواهیم داشت.

با نصب تابلو فرمان اتوماتیک بر روی دستگاه های غذاده ویبره و دورانی (پرتابی) ، دستگاه به صورت اتوماتیک وارد عمل می شود و می تواند با برنامه ریزی مشخص در راس ساعت مقرر حجم مشخصی از غذا را در اختیار ماهیان و میگو ها به مقدار دقیق قرار دهد.

لازم به ذکر است که کلیه این غذاده ها قابلیت نصب بر روی شناور را دارند و غذاده به همراه شناور را می توان در نقاط مختلف استخر نصب و راه اندازی نمود . با نصب این دستگاه در استخرهای پرورش ماهی و میگو ، توزیع مناسب و یکنواخت خوراک در یک مقطع مشخص صورت می گیرد .

نحوه عملکرد دستگاه بدین صورت است که با روشن کردن دستگاه غذاده ، نیروی گردشی حاصل از موتور آن سبب حرکت دورانی نازل که دارای ۲یا ۴ لوله استاندارد می باشد شده و غذا را تا شعاع ۲۰ متر پرتاب می کند .ضمنا مخزن نصب شده بر روی این دستگاه از ۴۰ تا ۸۰ کیلوگرم قابل تغییر است .

مرکز پخش غذاده اتوماتیک پرتابی

مرکز پخش غذاده اتوماتیک پرتابی

خوشبختانه تولیدکنندگان موفق و معتبری در سراسر کشور وجود دارند که به تولید انواع دستگاه های پرورش آبزیان از جمله غذا ده اتوماتیک پرتابی می پردازند و با در اختیار قرار دادن با کیفیت ترین و پرکاربردترین محصولات خود در مراکز پخش این محصول خرید را برای مشتری تسهیل و مقرون به صرفه کرده‌اند.

برای خرید این ابزار و دستگاه کاربردی و مهم می توانید به سایت معتبر پخش غذاده اتوماتیک مراجعه کرده و با بررسی و مطالعه جزئیات و اطلاعات کامل انواع دستگاه ها نسبت به خرید اقدام کرده و با تیم پشتیبانی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما