مشاوره و سفارش

انواع هواده

هوادهی مکانیزمی است که هدف آن مخلوط کردن آب و هوا با یکدیگر می باشد و حاصل این کار بالا رفتن میزان اکسیژن محلول در آب به مقدار زیاد و تامین اکسیژن مصرفی و مورد نیاز آبزیان می باشد این عمل توسط دستگاه های مکانیکی صورت می گیرد.

انواع جاروب استخری

فروش جاروب استخری پرورش ماهی به دلیل نیاز ضروری مراکز پرورش ماهی به این وسیله در حال افزایش است. همانطور که می دانیم پاکیزه سازی و تمیز کردن استخر ها یکی از کار های ضروری بوده که باید به صورت پیوسته و در فواصل زمانی مشخص انجام شود اما این کار برای پرورش دهندگان ماهی کار سخت و دشواری می باشد.

انواع دستگاه درام فیلتر

تصفیه آب استخر های پرورش ماهی یکی از چالش های صنعت پرورش ماهی می باشد. تصفیه آب استخر ها با روش های سنتی کاری پر هزینه و زمان بر می باشد. استفاده از سیستم تصفیه آب درام فیلتر، تحول گسترده ای در این زمینه ایجاد نموده است و علاوه بر کاهش هزینه ها در رشد ماهی ها نیز اثر قابل ملاحظه ای داشته است. تصفیه فضولات آبزیان از آب در استخر هایی که چرخه آب باز ندارند بایستی در کمترین زمان ممکن صورت گیرد. این ذرات بدون شکسته شدن باید از سیستم آب خارج گردند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دستگاه هواده -سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه غذاده اتوماتیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه درام فیلتر-سفارشیموجودتماس بگیرید
پمپ و وکیوم-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسپلش-سفارشیموجودتماس بگیرید
جاروی استخری-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه امونیک سنج-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاه انکوباتور-سفارشیموجودتماس بگیرید
قفس ماهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
یخ ساز پودری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت فارود صنعت یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید و فروش تجهیزات پرورش ماهی و میگو و همچنین تامین نهاده های پرورش ماهی در کشور میباشد. گروه تولیدی فارود صنعت با بهره گیری از علم روز تولید و فروش فعالیت خود را در ابتدا بصورت محدود آغاز نمود و در ادامه کار با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه توانست حوزه فعالیت خود را در کشور گسترش دهد.

مدیر مجموعه فارود صنعت

سامان اسفندیار