خانه / دستگاه درام فیلتر / قیمت فروش دستگاه درام فیلتر

قیمت فروش دستگاه درام فیلتر

آیا میدانید دستگاه درام فیلتر در پرورش ماهی چه کاربردی دارد؟ آیا از قیمت دستگاه درام فیلتر در بازار مطلع هستید؟
درام فیلتر عموما برای مزارعی که مشکل کمبود آب دارند کاربرد فراوانی دارد. با استفاده از درام فیلتر در مزارع پرورش ماهی میتوان دفعیات ماهی و رسوبات موجود در استخر را تا حد قابل توجهی کاهش داد و آب استخر را برای استفاده مجدد احیا کرد. با استفاده از درام فیلتر میتوان تراکم پرورش را تا حد زیادی افزایش داد و سود حاصل از پرورش را بیشتر کرد.
با استفاده از دستگاه درام فیلتر میتوان تا حدود 75 درصد از میزان آب مصرفی را کاهش داد و در هزینه تولید صرفه جویی کرد. با اینکار هم میتوان به صنعت آبزی پروری هم کمک فراوانی کرد چرا که هر چه در مصرف آب در این حوزه صرفه جویی شود امکان تولید بیشتر میشود.
قیمت دستگاه درام فیلتر در بازار با توجه به کیفیت دستگاه و همچنین سایز آن متغیر میباشد. چون درام فیلتر با توجه به حجم استخر با ظرفیت های متفاوت تولید میشود. ظرفیت های تولیدی در رابطه با درام فیلتر بر اساس لیتر میباشد. برای مثال درام فیلتر از ظرفیت 50 لیتر تا 400 لیتر تولید و به بازار عرضه میشود. دلیل اختلاف قیمت درام فیلتر هم به مواردی که اشاره شد مرتبط است. اگر قصد خرید درام فیلتر و دیگر تجهیزات پرورش ماهی را دارید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده عمده درام فیلتر

تولید کننده عمده دستگاه درام فیلتر آبزیان

با توجه به مشکل کم آبی در کشور صنعت پرورش ماهی دچار اختلال خواهد شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام