خانه / دستگاه هواده پدل ویل / هواده پدل ویل پرورش میگو با قیمت فروش عمده

هواده پدل ویل پرورش میگو با قیمت فروش عمده

هواده پدل ویل یکی از دستگاه های پر کاربرد در پرورش میگو و ماهیان گرمابی میباشد. دستگاه هواده پدل ویل بواسطه چرخش پروانه ها آب داخل استخر را به چرخش در می آورد و هوا را با آب مخلوط کرده و اکسیژن آب را تامین میکند.
یکی دیگر از مزیت های دستگاه هواده پدل ویل شناور بودن آن در استخر است که براحتی در داخل آب قابل جابجایی میباشد. قابل ذکر است پدل ویل هایی که در این مجموعه تولید میشود فاقد گیربکس بوده و بصورت چرخ دنده ای میباشد که هزینه های تولید را تا حد قابل توجهی کاهش میدهد.
پرورش میگو در جنوب کشور در چند سال اخیر رونق فراوانی گرفته است. بسیاری از مردم جنوب به دلیل پتانسیل موجود در این صنعت به این حوزه رو آورده و در حال فعالیت میباشند. پرورش آبزیان کار آسانی نیست و طبیعتا دغدغه های مخصوص به خود را دارد. از آنجایی که میگو جزو آبزیان گرمابی هست و در مناطق جنوبی و گرمسیر کشور درحال پرورش است عموما بخاطر گرمای هوا و بالا رفتن دمای آب اکسیژن آب کاهش پیدا میکند و نیازمند تامین اکسیژن میباشد. برای تامین اکسیژن میتوان از انواع دستگاه های هواده پرورش ماهی استفاده کرد.

هواده پدل ویل

قیمت فروش عمده دستگاه های هواده پدل ویل با توجه به نوع و مدل آن متفاوت میباشد. پدل ویل هایی که از طریق این سایت ارائه میشود بصورت 4 پره و 6 پره میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
آدرس کانال: caspian_Tajhiz@
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عرضه انواع هواده

قیمت عرضه انواع هواده پدل ویل پرورش میگو

با توجه رسیدن فصل گرما و گرم شدن هوا استخرهای پرورش ماهی نیاز شدیدی به …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام